top of page

Mon, Dec 06

|

CIC Warsaw

Jak napisać lepszą ofertę? Symulacje

Zapraszamy na ostatnie już warsztaty z cyklu „Jak napisać lepszą ofertę do ESA?!”. Michał Szwajewski wspólnie z ekspertami ze Stowarzyszenia Polskich Profesjonalistów Sektora Kosmicznego - Tadeuszem Kocmanem oraz Marcinem Wygachiewiczem przeprowadzą symulacje rozmów i negocjacji z ESA.

Tickets are not on sale
See other events
Jak napisać lepszą ofertę? Symulacje
Jak napisać lepszą ofertę? Symulacje

Czas i lokalizacja

Dec 06, 2021, 2:00 PM – 6:00 PM

CIC Warsaw, Chmielna 73, 00-801 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Kolejna odsłona cyklu spotkań dotyczących zwiększania kompetencji polskich podmiotów działających w sektorze kosmicznym. Grudniowe warsztaty będą poświęcone przeprowadzaniu symulacji spotkań z przedstawicielami ESA.

Warsztaty będzie prowadził Michał Szwajewski,  Dyrektor Biura Projektów i Rozwoju w  Astronika sp. z o.o oraz kierownik projektów z wieloletnim doświadczeniem, razem z  ekspertami reprezentującymi Stowarzyszenie Polskich Profesjonalistów Sektora Kosmicznego - Tadeuszem Kocmanem oraz Marcinem Wygachiewiczem.

Język warsztatów: angielski - wprowadzenie i zakończenie po polsku

Uwaga: Podczas warsztatów zostanie położony nacisk na pracę zespołową. Organizator zastrzega sobie prawo do zorganizowania krótkiego wprowadzającego spotkania online dla każdej z utworzonych grup w tygodniu poprzedzającym termin właściwych warsztatów (6 grudnia 2021). Dlatego też rejestracja zostanie zamknięta 2 grudnia.

Wypełniając formularz rejestracyjny, zgadzacie się Państwo na udostępnienie swojego adresu e-mail innym uczestnikom warsztatów.

Szkolenia są bezpłatne dla członków Cosmic Hub i PSPA. Koszt dla przedstawicieli podmiotów niezrzeszonych w Cosmic Hub: 170 zł. Podmioty zainteresowane przystąpieniem zapraszamy do kontaktu z Jakubem Stelmachowskim (jakub.stelmachowski@polsa.gov.pl).

Wypełniając formularz rejestracyjny, zgadzacie się Państwo na dokonanie ww. płatności, również w wypadku braku uprzedzenia Organizatora o swojej nieobecności w czasie krótszym niż 24 godziny od terminu szkolenia.

Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu na szkolenie decydować będzie członkostwo w  Cosmic Hub oraz kolejność zgłoszeń.

Zapisy potrwają do 2 grudnia.

Program warsztatów:

1. Wprowadzenie.

2. Praca w grupach i spotkania z ekspertami.

3. Podsumowanie, podzielenie się najlepszymi praktykami.

Membership Offer
Buy a membership and get 100% off this event at checkout

Share This Event

bottom of page